Uitnodiging overgang 2020

scouting antwerpen zuid |  OVERGANG 2020-2021 scouting antwerpen zuid |

SCOUTING ANTWERPEN ZUID

Beste leden, ouders en sympathisanten,

Op zaterdag 19 september is het weer tijd om het nieuwe scoutsjaar in te zetten op de overgang! Door de ongewone situatie zal de overgang er dit jaar wel een beetje anders uitzien. Elke tak wordt om de beurt verwacht op de lokalen (Hertsdeinstraat 25). Ze komen dan te weten wie hun nieuwe leiding wordt en nieuwe leden en leden die van tak veranderen volbrengen hun overgangsproef. We raden hen aan om kleren aan te doen die vuil mogen worden en een handdoek mee te nemen.

Ouders zijn uiteraard nog steeds welkom om naar de overgang van hun kind te komen kijken. Wij vragen wel om geen overbodige familie uit te nodigen om zo de aanwezigen te beperken. Tijdens de overgangsshow hebben ouders de mogelijkheid met hun bubbel aan een tafeltje te gaan zitten en iets te drinken.  

Wij raden aan om iets vroeger te komen als je nog een uniform wil aankopen of de inschrijving van uw kind wil afronden.

 • Kapoenen (geboortejaar 2014-2013): 10u-11u30u
 • Welpen (geboortejaar 2012-2011): 11u30u-13u
 • Pioniers (geboortejaar 2010-2009): 13u-14u30
 • Jonggivers (geboortejaar 2008-2007): 14u30-16u
 • Givers (geboortejaar 2006-2004): 16u-17u30
 • Jins (geboortejaar 2003): 17u30-18u30

Dit jaar zal er helaas geen barbecue plaatsvinden. Om onze kas te spijzen, bieden wij in plaats daarvan een ‘take-away spaghetti’ aan. Deze kan je meteen meenemen na de overgangsshow van uw kind. Zo kan je genieten van een heerlijke typische scoutsspaghetti, veilig in je eigen bubbel! U heeft de keuze uit:

Spaghetti bolognaise: …………… €10 per persoon

Spaghetti vegetarisch:…………… €10 per persoon

Je kan de spaghetti bestellen tot en met maandag 15 september via  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdMPYXfswfuXApMGXM_rylAEKLXht1JEH3j43FNeVMmWH4G6w/viewform?usp=pp_url . Stort het gepaste bedrag voor de overgang op onze groepsrekening BE22 9794 2642 5947 met vermelding van uw familienaam.

Er zijn enkele maatregelen waaraan iedereen zich moet houden bij het bijwonen van de overgang:

 • +12 jarigen (leden en ouders) zijn verplicht om een mondmasker te dragen, tenzij je aan een tafeltje zit met je bubbel
 • Handen ontsmetten bij het binnenkomen is verplicht, hiervoor zal handgel aanwezig zijn
 • Er zal een circulatieplan zijn, gelieve dit te volgen
 • Wie ziek is, blijft thuis
 • Indien je enkele dagen na de overgang positief blijkt te testen, gelieve ons dan een mailtje te sturen via groepsleiding@scoutingantwerpenzuid.be

Tot op de overgang!

Scouting Antwerpen Zuid