Save the date: 1 mei buurtevenement

Beste ouders, leden, sympathisanten,

Op zondag 1 mei van 13-17u organiseren wij een buurtevenement op onze lokalen met als doel meer verbinding te creëren tussen de bewoners en organisaties uit de buurt. Onze jins zullen de drank voorzien om hun jinreis te sponseren en eten zal voorzien worden door buurthuis Unik, Voem en Veganation. Het zal ook mogelijk zijn om die dag in te schrijven voor het scoutsjaar 2022-2023. Onze leiding heeft ook een spel gemaakt om spelenderwijs kennis te kunnen maken met scouting. Dit zal starten om 14u en 30min tot 1 uurtje duren. Meer informatie over het evenement vind je via ons facebookevenement: Buurtevenement | Facebook

Heb je zelf interesse om mee te werken aan het evenement? Dan kan je een mailtje sturen naar groepsleiding@scoutingantwerpenzuid.be en dan bekijken we samen wat er mogelijk is.

Hopelijk tot dan en een stevige linker,

De groepsleiding van Scouting Antwerpen Zuid