inschrijvingen scoutsjaar 2021-2022

Beste ouders, leden en sympathisanten,

Vanaf zaterdag 10 april kunnen broers en zussen van huidige leden worden ingeschreven voor het volgende scoutsjaar. Nieuwe leden waarvan geen broers of zussen in onze scoutsgroep zitten, kunnen worden ingeschreven vanaf 2 mei. 

Hoe inschrijven?

Inschrijvingen gebeuren via het menu 'inschrijven' op onze website. Op die pagina vindt u een inschrijvingsformulier dat u kan invullen en doorsturen. Daarna zal u een mail ontvangen met de boodschap dat de inschrijving gelukt is en krijgt u verdere informatie om de inschrijving af te ronden tijdens de overgang in september. 

Leden die dit jaar al ingeschreven waren, hoeven zich niet opnieuw in te schrijven. Zij gaan automatisch over naar een hoger jaar. Als u uw kind wil uitschrijven voor het volgend werkjaar, gelieve dit dan te laten weten aan de groepsleiding (groepsleiding@scoutingantwerpenzuid.be) voor de start van de inschrijvingen

Een stevige linker,

Scouting Antwerpen Zuid